mail@urok-ua.com

Виховний проект “Компетентність – основа успішного життя”

У сьогоднішньому світі, коли швидким темпом змінюється система цінностей та світоглядних позицій, особистість дитини потребує адекватного керівництва щодо просування до поставленої мети, досягнення належного рівня сформованості життєвої обізнаності.

Особистість не народжується з розвиненою, досконалою життєвою компетентністю. Розвиток життєвої компетентності людини відбувається в її онтогенезі, в процесах пізнання, спілкування, діяльності, у відносинах з іншими людьми, світом.

Питання освіти сьогодні є питання про те, якою має бути людина майбутнього. В регіональний програмі «Формування самоосвітньої компетенції учнів» передбачається набуття нею певних життєвих компетентностей.

Педагогічний колектив нашої школи поставив перед собою декілька питань: як виховати компетентну особистість, які засоби та методи застосовувати, на чому зробити акцент та ін.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
302

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Актуальний проект сьогодення! Автор грамотно розписав усі розділи виховного проекту, запропонував цікаві етапи. Презентація також заслуговує на увагу, все грамотно і чітко продумано. Стане в нагоді завучам по виховній роботі, класним керівникам.