Виховний проект “Компетентність – основа успішного життя”

У сьогоднішньому світі, коли швидким темпом змінюється система цінностей та світоглядних позицій, особистість дитини потребує адекватного керівництва щодо просування до поставленої мети, досягнення належного рівня сформованості життєвої обізнаності.

Особистість не народжується з розвиненою, досконалою життєвою компетентністю. Розвиток життєвої компетентності людини відбувається в її онтогенезі, в процесах пізнання, спілкування, діяльності, у відносинах з іншими людьми, світом.

Питання освіти сьогодні є питання про те, якою має бути людина майбутнього. В регіональний програмі «Формування самоосвітньої компетенції учнів» передбачається набуття нею певних життєвих компетентностей.

Педагогічний колектив нашої школи поставив перед собою декілька питань: як виховати компетентну особистість, які засоби та методи застосовувати, на чому зробити акцент та ін.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Актуальний проект сьогодення! Автор грамотно розписав усі розділи виховного проекту, запропонував цікаві етапи. Презентація також заслуговує на увагу, все грамотно і чітко продумано. Стане в нагоді завучам по виховній роботі, класним керівникам.