mail@urok-ua.com

«Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»

«Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»
Дана робота репрезентує модель учнівського самоврядування в Височинівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Марківської райдержадміністрації Луганської області.
Актуальність проблем демократичного виховання громадянина України тісно пов’язана з використанням інноваційних виховних технологій. Педагогічний колектив та лідери учнівського самоврядування ефективно використовують інформаційні технології, проекти, технологію КТС, тренінги для формування громадянина України, компетентної особистості громадянського суспільства.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
53

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Публікація цікава своєю сучасністю, представленням інноваційних технологій у виховній роботі. Модель, символіка та склад шкільної країни дуже позитивні, яскраві, випромінюють щасливі моменти дитинства. Самоврядування є важливою складовою всієї роботи педагогічного та учнівського колективу і саме так автор його представляє у своїй роботі. Даний матеріал корисний для використання у будь-якому навчальному закладі. У кожному слові автора відчувається любов до своєї справи. Дякую!

  2. Дуже сподобалась запропонована модель самоврядування, яка підпорядкована вихованню справжніх патріотів своєї країни. Шкільна країна поділена на гурти, є президент, впроваджувати ідеї самоврядування допомагають міністерства. Всі мають свої обов*язки. Від негараздів оберігає талісман – дубовий листок.