super@urok-ua.com

«Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»

Автор матеріалу: «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»

«Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»
Дана робота репрезентує модель учнівського самоврядування в Височинівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Марківської райдержадміністрації Луганської області.
Актуальність проблем демократичного виховання громадянина України тісно пов’язана з використанням інноваційних виховних технологій. Педагогічний колектив та лідери учнівського самоврядування ефективно використовують інформаційні технології, проекти, технологію КТС, тренінги для формування громадянина України, компетентної особистості громадянського суспільства.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Публікація цікава своєю сучасністю, представленням інноваційних технологій у виховній роботі. Модель, символіка та склад шкільної країни дуже позитивні, яскраві, випромінюють щасливі моменти дитинства. Самоврядування є важливою складовою всієї роботи педагогічного та учнівського колективу і саме так автор його представляє у своїй роботі. Даний матеріал корисний для використання у будь-якому навчальному закладі. У кожному слові автора відчувається любов до своєї справи. Дякую!

  2. Дуже сподобалась запропонована модель самоврядування, яка підпорядкована вихованню справжніх патріотів своєї країни. Шкільна країна поділена на гурти, є президент, впроваджувати ідеї самоврядування допомагають міністерства. Всі мають свої обов*язки. Від негараздів оберігає талісман – дубовий листок.