mail@urok-ua.com

Формування життєвої компетентності молодших школярів через проведення колективних творчих справ

Основний педагогічний результат технології колективного творчого виховання – формування життєвої компетентності школярів, «жити заради усмішки іншого», що і породжує радість творчого самовираження в поєднанні з потребою бути корисним людям.

Мета технології – забезпечення соціального замовлення на людину нового, демократичного суспільства, якій притаманна активна життєва позиція.

Першим у педагогічній діяльності використав технологію творчого виховання Антон Семенович Макаренко. Вся його діяльність була заснована на ідеях цієї технології: колективне рішення і виконання всіх дій.

Найпоширенішим інструментом технології колективного творчого виховання є КТС, яка призводить до поліпшення життя в середині колективу та навколишнього життя.
Колективна творча справа «Казка вчить, як на світі жить» допоможе вихованцям засвоїти необхідні моделі поведінки, реагувати на життєві ситуації, удосконалить взаємодію з навколишнім світом, допоможе розвинути творчі здібності, вміння фантазувати, приймати нестандартні рішення, виховати моральні почуття.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Колективна творча справа допомагає діяти у вірному напрямку під час різних життєвих ситуацій. Вчитель дає детальні характеристики колективної роботи учнів, коли вони складають казку. Необхідним є алгоритм написання майбутньої казки, анкетування та інші додатки.