mail@urok-ua.com

Формування життєвої компетентності молодших школярів через проведення колективних творчих справ

Основний педагогічний результат технології колективного творчого виховання – формування життєвої компетентності школярів, «жити заради усмішки іншого», що і породжує радість творчого самовираження в поєднанні з потребою бути корисним людям.

Мета технології – забезпечення соціального замовлення на людину нового, демократичного суспільства, якій притаманна активна життєва позиція.

Першим у педагогічній діяльності використав технологію творчого виховання Антон Семенович Макаренко. Вся його діяльність була заснована на ідеях цієї технології: колективне рішення і виконання всіх дій.

Найпоширенішим інструментом технології колективного творчого виховання є КТС, яка призводить до поліпшення життя в середині колективу та навколишнього життя.
Колективна творча справа «Казка вчить, як на світі жить» допоможе вихованцям засвоїти необхідні моделі поведінки, реагувати на життєві ситуації, удосконалить взаємодію з навколишнім світом, допоможе розвинути творчі здібності, вміння фантазувати, приймати нестандартні рішення, виховати моральні почуття.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
142

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Колективна творча справа допомагає діяти у вірному напрямку під час різних життєвих ситуацій. Вчитель дає детальні характеристики колективної роботи учнів, коли вони складають казку. Необхідним є алгоритм написання майбутньої казки, анкетування та інші додатки.