Педагогічний досвід учителя початкових класів Гордієнко Наталії Василівни з теми “Формування у молодших школярів уміння вчитися як ключової компетентності особистості”

Педагогічний досвід учителя початкових класів Гордієнко Наталії Василівни з теми “Формування у молодших школярів уміння вчитися як ключової компетентності особистості”
У посібнику представлено досвід роботи учителя початкових класів Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1– Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області Гордієнко Наталії Василівни. Ключове питання досвіду – формування у молодших школярів уміння вчитися, пошук шляхів формування особистості, здатної до самореалізації. Головна ідея – побудувати нову систему взаємодії вчителя та учня.

Посібник

Вікно перегляду документа

  • : Гордієнко Наталія Василівна
  • : учитель початкових класів
  • : Доманівський НВК "Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 – Центр дитячої та юнацької творчості" Доманівської селищної ради Миколаївської області
  • Педагогічний досвід вчителя початкових класів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наталіє Василівно! Дякую за публікацію досвіду роботи, після знайомства з яким чітко вимальовується Ваш образ, як творчого, талановитого педагога. Піднята проблема є актуальною та сучасною – це майбутні ключові компетенції громадян України, які сьогодні вчаться в початковій школі. Якщо ми навчимо учня вчитися – ми дамо йому ключ від майбутніх творчих звершень, самореалізації особистості. Як це важливо! Тому особливо цінними є додатки, що ілюструють Ваші умовиводи. Перемоги Ваших дітей – це перемоги Вашої праці, недоспаних ночей, креативності та впевненості, якою наповнена всі Ваша публікація. Щиро радію за Вас! Успіхів!

  2. Педагогічний досвід учителя включає : опис роботи , додатки, презентацію, список використоаних джерел. Учитель зазначає, що інноваційні технології навчання спрямовують діяльність педагога на розвиток особистості, взаємодії вчителя і учнів. У додатках паказані практичні завдання для вирішення навчальних проблем. Дякую.

  3. Творчий підхід вчиттеля до своєї роботи видно з досягнень учнів. Презентацію можна зробити, текст написати, а от результат є тільки тоді, коли пророблена довга і клопітка робота. Натхнення вам.

  4. Гарно викладений матеріал. Добре розглянутий теоретичний аспект проблеми формування ключової компетентності. Вражають методичні засади формування ключової компетентності. Дякую Вам за поради! Натхнення Вам!