Педагогічний досвід на тему: “Формування знань, вмінь і навичок кольоротворення у школярів на уроках образотворчого мистецтва”

Автор публікації
Автор матеріалу: Педагогічний досвід на тему: “Формування знань, вмінь і навичок кольоротворення у школярів на уроках образотворчог...
Посада: вчитель образотворчого мистецтва
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа №84

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Під час педагогічної діяльності, моїм одним із найголовніших завдань було сформувати у своїх учнів знання, уміння і навички кольоротворення. Я присвятила цьому питанню багато часу, а саме, провела багату кількість уроків, екскурсій, виставок, конкурсів, гурткових занять. Я використовувала різні методи і форми навчання. Опрацювала багато педагогічної літератури, познайомилася з педагогічними трудами відомих педагогів. Проаналізувавши їх, я розробила свої засоби навчання учнів кольорознавству. Із свого педагогічного досвіду я зробила такі дуже важливі висновки.З якими можна ознайомитись в наданому матеріалі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. На мою думку, ділитися власним досвідом корисно й потрібно. Вчитель надає цікаву інформацію про формування знань , вмінь та навичок кольоротворення у школярів на уроках образотворчого мистецтва, докладно повідомляє свій творчий шлях. Дякую.