Прощавай, Букварику!

Автор публікації
Автор матеріалу: Прощавай, Букварику!
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Теребовлянський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Прощавай, Букварику!
Виховний захід для учнів 1 класу, в якому розміщені вірші на букви.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Прощання із “Буквариком” – це перша сходинка досягнень наймолодших школярів, і цими досягненнями можуть пишатися і батьки, і учні, і вчителі. Тому це свято варто провести саме так, як Ви запропонували.

  2. Ознайомилася з вашим заходом. Воно несе в собі пізнавальні і розважальні можливості. Вдало підібрані вірші, ігри, пісні, чудово організовують дозвілля учнів і батьків. У дітей є можливість показати все те, чого вони навчилися за перші місяці навчання в школі. Батьки можуть зі сторони подивитися на своїх дітей. В учнів є можливість вчитися говорити слова подяки тим, хто залишив в їх житті якийсь помітний слід.

  3. Сценарій містить у собі пісенний, віршований, танцювальний матеріал, присутня інсценізація. Кожен вчитель може додати за своїм бажанням власні номери , підкоригувати зміст, використовуючи даний сценарій за основу.

  4. Не дуже люблю сценаріі ось такого традиційного плану-віршик, пісенька. Хоч добірка матеріалу самого хороша. Але свято без веселощів і забав виходить прісним. А одна Киця якось настрою не додає.

  5. чудовий сценарій, знайшлося місце і для жартівливої кішки, і національно-патріотична складова на високому рівні висвітлена. Тому глядач отримає вражень до смаку. Молодець, дякую!