mail@urok-ua.com

Прощавай, Букварику!

Прощавай, Букварику!
Виховний захід для учнів 1 класу, в якому розміщені вірші на букви.

Сценарій заходу

 • : Яворська Ганна Степанівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Теребовлянський НВК
 • прощай Букварик
Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
296

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Ознайомилася з вашим заходом. Воно несе в собі пізнавальні і розважальні можливості. Вдало підібрані вірші, ігри, пісні, чудово організовують дозвілля учнів і батьків. У дітей є можливість показати все те, чого вони навчилися за перші місяці навчання в школі. Батьки можуть зі сторони подивитися на своїх дітей. В учнів є можливість вчитися говорити слова подяки тим, хто залишив в їх житті якийсь помітний слід.

 2. Сценарій містить у собі пісенний, віршований, танцювальний матеріал, присутня інсценізація. Кожен вчитель може додати за своїм бажанням власні номери , підкоригувати зміст, використовуючи даний сценарій за основу.

 3. Не дуже люблю сценаріі ось такого традиційного плану-віршик, пісенька. Хоч добірка матеріалу самого хороша. Але свято без веселощів і забав виходить прісним. А одна Киця якось настрою не додає.

 4. чудовий сценарій, знайшлося місце і для жартівливої кішки, і національно-патріотична складова на високому рівні висвітлена. Тому глядач отримає вражень до смаку. Молодець, дякую!