super@urok-ua.com

Сценарій свята «Прощавай, Букварику!»

Автор матеріалу: Сценарій свята «Прощавай, Букварику!»

Сценарій свята «Прощавай, Букварику!»
Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у
таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже – закінчується навчальний рік. Традиційне шкільне свято – свято Букваря — проводиться у цей період. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником — Буквариком. До цього свята дітки дуже старанно готуються.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

 • : Добош Оксана Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Чернянська ЗОШ I-III ступенів
 • Сценарій свято Букваря
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Чудове свято для першокласників. Пізнавально! Захоплююче! Вам вдалося створити радісну і доброзичливу атмосферу на заході. Дуже багато персонажів, першокласникам буде весело і цікаво!

 2. У сценарії свята “Прощання з Букварем” Ви підводите підсумки роботи з першим підручником дітей. Це значуща подія, справжнє свято, що говорить про те, що діти готові перейти до подальшого освоєння знань, вивчати і освоювати наступні підручники. Чудово, що в сценарії багато віршованого тексту, адже діти його сприймають краще.

 3. Коли сценарій називають святом, то це повинно бути святом! Особливо, коли це завершення одного з важливих етапів у житті школярів. Віршики доступні, добірка пісень хороша. А свято де?))

 4. Дане свято формує в учнів позитивне ставлення до навчання, розвиває спостережливість, творчість, уяву, виховує інтерес до читання рідною мовою і взагалі. Під час заходу формується загальнокультурна компетентність (учні дотримуються культури мовлення).

 5. Почала читати сценарій, думаю все – так банально, АЛЕ сподобався рапорт, який учні здали Букварику, дуже креативно. Стосовно казкових героїв то тут підтримую попередніх коментаторів, сучасні першокласники навіть не знають ХТО ЦЕ.

 6. мені сподобалося, знайшлося місце і для ІКТ, адже батьківський комітет мусить назбирати відеоматеріалу! Схожий і я робила, але гарні віршики дитячі актуальні десятиліттями

 7. Сценарій свята «Прощавай, Букварику!» нічим новим не вразив. Стандартний сценарій. Теперішнім школярам цікавіше, коли залучаються сучасні герої, які краще їм знайомі. Незнайко, на мою думку, не зовсім актуальний у даний час.