Сценарій свята “Прощавай, Букварику!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій свята “Прощавай, Букварику!”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Першотравенська зош №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей сценарій створено для проведення головного свята наймолодших школярів – свята прощання з першою книжкою — букварем. Цей матеріал буде корисним для вчителів початкових класів, організаторів з виховної та позакласної роботи в школах. Акцент робитьсяна створення атмосфери радості свята,на формування в учнів уміння працювати колективно. Протягом свята виховую сумлінне ставлення до навчання, прагнення до знань, бажання вчитись, любов і повагу до вчителів, до батьків, до школи.

Сценарій свята

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. і діти переминаючись з ноги на ногу в оцікуванні завершення. правильно що деякі навчальні заклади відмінили подібне дійство

  2. Чудово, що вчитель звертає увагу саме на позивний настрій під час свята, адже це найголовніша ознака, на мою думку, вдалого свята. Хід заходу налаштовує на виховання любові до читання, до своєї першої книги.

  3. Дана публікація містить віршовані тексти , ігри,прислів*я, тексти пісень, смішинки, що стануть у нагоді при проведенні свята у початковій школі. Частиною текстів можна скористатися для свята Наума.