super@urok-ua.com

Сценарій випускного свята для 4 класу “Прощавай початкова школо!”

Автор матеріалу: Сценарій випускного свята для 4 класу “Прощавай початкова школо!”

Сценарій випускного свята для 4 класу “Прощавай початкова школо!”
Пропоную Вашій увазі сценарій свята “Прощавай початкова школо!». Даний матеріал буде корисним вчителям початкових класів, організаторам дитячих колективів. Ця розробка допоможе цікаво попрощатися з незабутнім періодом дитинства – з початковою школою.У ньому є і жарти, і до сліз зворушливі моменти. Не обійдеться свято і без привітань дирекції школи та напутніх слів класовода, батьків. А випускники щиро дякують працівникам школи, батькам за їх невтомну працю.
Мета: організувати веселе творче дозвілля дітей; розвивати мислення, уяву, кмітливість, пам’ять, вміння працювати в колективі.
Завдання: розвивати дитячу комунікабельність; виховувати доброту, взаємодопомогу, шанобливе ставлення до батьків, працівників школи, однокласників; показати здібності кожної дитини.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Захід гарно спланований, містить у собі цікаві моменти. Всі виступи розраховані на позитивну атмосферу. Сподобалось, що додаються слова пісень, перероблених на мотив відомих пісень. Презентація робить свято більш яскравішим.

  2. Надія Іванівна!Чудовий захід,змістовний ,душевний. Захід начисений різними формами роботи,які постійно змінюються Презентація до заходу дуже сподобалась. Видно ,що ви креативна людина.

  3. Сподобалося, що ваше свято побудоване на позитивному настрої, використано багато гумористичних творів, красивих віршів та пісень., вдало підібрані слова подяки для вчителів, батьків та працівників школи. Доповнює розробку чудова барвиста презентація. Хороша робота!

  4. Яке зворушливе та душевне свято! Стільки пісень прозвучало на Вашому святі, добре підібрані слова учнів. Ваша розробка заслуговує уваги. Гадаю, що випускники Вам вдячні за чотири роки їх навчання та виховання. Дякую. Бажаю успіхів!