mail@urok-ua.com

Виховний захід “Прощавай, початкова школо”

Дана розробка допоможе вчителям початкових класів у цікавій формі провести свято “Прощавай, початкова школо!”

Вікно перегляду документа

  • : Заторська Любов Миколаївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Новоград – Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю
  • Виховний захід «Прощавай, початкова школо»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Я, як вчитель 4 класу, знаю, яка це трудомістка робота – підготовка сценарію, декорацій, щоденні репетиції, танці, пісні, вірші, все. В свою розробку ви вклали частку своєї душі, любові до учнів. Впевнена, що свято пройшло “на відмінно”, і ваші учні вам вдячні за все! Дякую! Гідна робота!

  2. Я нещодавно була на такому ж святі, приймала до себе у 5 клас нових вижхованців, тому знаю, яка особлива атмосфера і енергетика там панує. А якщо ще вдало підібрані слова, такі, як у вашій розробці, то успіх проведення гарантований. Хороша робота!

  3. Любове Миколаївно! Прощання з початковою школою – це завжди тремтливо-щемне дійство. Це щирість, це спогади, які гріють душу і надія, яка окриляє серця наших дітей та їхніх батьків, це поріг, за яким чекає невідоме. Ваша розробка дає змогу зробити цей крок з упевненістю, адже люди, які отримують “медалі”, зробили все, щоб дати хороші знання, розвинути вміння, виробити навички, з якими невідоме завтра буде комфортне і допоможе успішно пройти процес адаптації в 5 класі. Дякую за творчість! Елементи сценарію планую використати в своїй роботі. Успіхів!

  4. Дякую вам, Любове Миколаївно, за чудове родинне свято. Пісні, вірші вдало підібрані та створюють особливий мікроклімат виховного заходу. Це свято успіхів, радості,віри і надії.Цю розробку можна взяти за зразок.

  5. Свято традиційне, різноманітне. Сподобалось, що нагороджують не лише маленьких випускників, а й вчителів, директора , батьків. Присутні пісні, танці, віршований матеріал. Запропонована розробка допоможе створити колегам власний подібний захід.