super@urok-ua.com

Виховний захід “Прощавай, початкова школо!”

Автор матеріалу: Виховний захід “Прощавай, початкова школо!”

Виховний захід “Прощавай, початкова школо!”
Сценарій даного заходу можна використати для підготовки випускного свята до прощання з початковою школою.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наталія Адамівна пропонує гарний сценарій прощання з початковою школою. Можна порадити його для використання на практиці колегам. Захід містить у собі гарні вірші, логічну посвідовність дій. Дякую!

  2. З величезним задоволенням познайомилася з Вашої публікацією!Стільки ностальгічних почуттів за минулим зазнала, читаючи публікацію!Професійно! Грамотно! ЗДОРОВО!Публікація варта уваги колег

  3. Зараз Свято прощання із початковою школою нічим не відрізняється від випускного 11 класу. Багато красивих слів подяки вчителям, батькам почуєш і у малечі, і у справжніх випускників, часто ще й однаковихі. Загалом сценарій хороший, продуманий, віршовані слова переплітаються з пісенними виступами. Родзинки додають гумористичні вставки.

  4. Багато сьогодні перечитала сценарієв свята “Прощавай, початкова школо!”. Ваше відрізняється оригінальністю віршів. Все чітко, логічно підібрано, одне випливає з одного. Прощання з учителем – це завжди зворушлива мить. Гадаю, що учні запам’ятають ці роки назавжди. Дякую!