mail@urok-ua.com

Позакласний захід для учнів 1 класу “Свято Букваря”

Сценарій свята не містить загальноприйнятих “появ” шкільних підручників для першокласників в ході заходу , крім самого Букварика. Акцент робитьсяна створення атмосфери радості свята;
на оформлення актової зали, вбрання учасників дійства, на формування в учнів уміння працювати колективно. Протягом свята виховую сумлінне ставлення до навчання, прагнення до знань, бажання вчитись, любов і повагу до вчителів, до батьків, до школи.

 • : Камбур Валентина Харлампівна
 • : вчитель початкових класів
 • : НВК "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня " д/з с.Лісне
 • Позакласний захід для учнів 1 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
147

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Валентино Харлампівно! Ваше свято – справжнє театральне дійство. Звичайно, все це титанічна робота вчителя по підготовці, репетиції, але який результат: веселе, гумористичне, музично-літературне дійство. Все в міру, по-новому, цікаво! Дякую за творчість та бажаю успіхів!

 2. Щоб залучити дітей до елементарної естетичної культури, культури слова, під час заходу використовується почуттєва сфера . Мелодія передає найтонші відтінки почуттів, недоступні слову, тому музичні номери присутні на святі.Інсценізації розвивають творчі здібності учнів.

 3. Прочитавши ваш сценарій можна з впевненістю сказати,що ваш захід пройшов на “Ура”. Цікаво,навіть можна сказати захоплююче. Сподобалась різноманітність форм роботи.,особливо сценівки.