Позакласний захід для учнів 1 класу “Свято Букваря”

Позакласний захід для учнів 1 класу “Свято Букваря”
Сценарій свята не містить загальноприйнятих “появ” шкільних підручників для першокласників в ході заходу , крім самого Букварика. Акцент робиться на національно – патріотичному вихованні: оформлення актової зали, вбрання учасників дійства, шана батькам, Україні та інше.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

 • : Терещенко Надія Віталіївна
 • : учитель початкових класів
 • : Ворожбянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ № 1
 • Сценарій заходу свято Букваря
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Прочитала анотацію, зацікавилась. Прочитала сценарій – розчарувалась. Насправді задум цікавий і похвальний, але я б заснула слухаючи стільки віршів, не вистачає рухів, танців.
  П.с. не по темі, але колись була присутня на святі прощання з Букварем, і діти справді веселилися, їм не було нудно, а батькми чекали не тільки виступу своєї дитини, а й із захопленням дивилися на все свято.
  Якщо доопрацьовувати цей конспект, то я б додала танець квітів, зменшила кількість слів. Хоча, як вчитель, я Вас розумію вимога батьків, щоб їх діти були самі головні і говорили багато, – це щось….. Натхнення і хороших діток.

 2. Цікаве свято, тут приділяється справді великий акцент національно-патріотичному вихованню,що надзвичайно актуально, особливо з такого віку, цікаві сценки, подяка батькам, які, напевно, в цей момент були розчулені до сліз.

 3. Сценарій свято сподобався.Використано неординарні форми проведення.Цей сценарій ще цікавий тим ,що його можна проводити з класом,де мала наповнюваність.А музичний супровід та танці вчителі підберуть самі.Дякую!

 4. Мені сподобалася цікава сценка з Абеткою. Хоча, замість віршів про кожну букву, можна заспівати пісеньку або розказати вірш про абетку. Також можна добавити більше казкових героїв. Але це залежить від кількості учнів у класі.

 5. Мені сподобалося свято Букварика у квітковому стилі, тут би краще підійшло екологічне наповнення. А для патріотичного напрямку варто обирати свято у козацькому стилі. Гарні вірші мандрують із сценарію в сценарій

 6. Ви молодець! Ваш виховний захід не схожий на інші. Але Вам варто було окрім інсценізацій та декламацій віршів, використати ще пісенний супровід. Сподіваюсь, ви прислухаєтесь до поради і ваші наступні заходи будуть ще цікавішими.

 7. Мені здається, що викладати квіти навколо Абетки віночком, це цікаве завдання, але слухати вірші на всі букви абетки, занадто нудно. Можно було б ще додати пісні або танці.