super@urok-ua.com

Сценарій “Свято Букваря”

Автор матеріалу: Сценарій “Свято Букваря”

Сценарій містить цікаві гумористичні сценки, мелодійні пісні та запальні таночки. Розраховано на 33 учні.

Сценарій

Вікно перегляду документа

  • : Бариленко Оксана Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Сумський НВК №42
  • Сценарій «Свято Букваря»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікава розробка свята. Дуже сподобалися діалоги – інсценівки, також велика кількість пісень і танців., Мабуть , нелегко було справиться з 33 учнями, всього їх навчити. Але розробка хороша, все дійство сплановане чітко, послідовно, тому, думаю, і результат був хороший.

  2. Оксано Анатоліївно! Дякую за сценарій найголовнішого свята в житті першокласників. А Ваше свято аж іскриться, байдуже, що я прочитала тільки розробку . Уявляю, що творилося в залі. Мабуть, всі попід лави падали, за животи хапалися, коли першокласник читав мамі та батькові текст із Букваря! Достатньо гумору, пісень, танців, театралізації. Одним словом, чудове свято для учнів. З Вашого дозволу, я візьму собі сценарій на замітку. Ще раз дякую за творчість та бажаю успіхів!

  3. Свято Букваря – важливе свято в житті першачків. Це дуже кропітка та трудомістка робота вчителя, та ще й для такої кількості учнів. Слова учнів, вірші, пісні, танок, сценки – все логічно пов’язано між собою, цікаве. Настільки проникливий сценарій, я ніби побувала на вашому святі. Дякую!