mail@urok-ua.com

Свято букваря

Свято насичене піснями. Сценарій має незвичайний початок, є цікаві вірші на кожну літеру алфавіту, смішні сценки, завдання від казкових героїв.

Вікно перегляду документа

  • : Мурліна Інна Сергіївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1
  • Свято букваря
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Творчо підготовлений сценарій. Вчитель врахував все, чітко спланував. Створююється добра, затишна атмосфера. Адже це перше важливе свято першокласника. Дякую за розробку! Успіхів!

  2. Свято досконало сплановане під вікові особливості першокласників.Гадаю, що діти пам*ятатимуть даний захід, адже казкові герої, ігри, пісні створюють позитивний настрій, який залишається в пам*яті надовго.

  3. Сценарій свята сподобався. Є в ньому щось справді особливе, з частинкою душі того, хто його писав, компонував. Кожен раз намагаєшся щось знайти нове, урізноманітнити свою роботу. Дяку ю Вам. Пісенний матеріал, підбір віршів, казвові завдання роблять захід оригінальним.

  4. Сценарій зараз є дуже актуальним, бо скоро розпочнуться прощання.) Мені дуже-дуже сподобався початок – такий і особливий, і активний. В цілому все також дуже гарно – позитивні і негативні герої, веселі сценки з ними, привітні і дуже доступні для заучування вірші, веселі пісеньки – все, що потрібно для свята.