super@urok-ua.com

Родинне свято на тему “Роде наш красний…”

Автор публікації
Автор матеріалу: Родинне свято на тему “Роде наш красний…”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід спрямований на те, щоб виховувати любов до найближчих та найрідніших людей — родини; вчити бути чемними до старших; пам’ятати місце, де ти народився.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Ірина Миколаївна даним заходом доводить до свідомості учнів важливість родини, роду для людини. Поставлена мета повністю відповідає змісту свята. Аналізуючи захід можна зробити висновок, що учні в ньому брали активну участь .

  2. Такі свята виступають як незамінний виховний засіб, адже сім’я є найкращим колективним вихователем, носієм найвищих національних ідеалів. Тому ці заходи доцільно проводити з метою шанобливого ставлення до свого роду та предків. І в цьому допомагають народні пісні, які є могутнім джерелом родинного виховання.Дякую.

  3. Кожен із нас має цінувати надбання народу, дотримуватись його традицій та звичаїв, мати розуміння духовних цінностей. Саме про такі речі йдеться під час проведення виховної роботи. Запропоновані вправи спонукають молодших школярів шанувати та любити батьків, рідну землю.

  4. Сподобалось чудове свято, що пронизане фольклорними мотивами. Завдання є цікавими та доступними для виконання, вони об*єднують та збагачують учасників. Дякую!

  5. Родинне свято гарно сплановане, підібрані цікаві ігрові завдання. Такі заходи укріплюють родинні зв’язки, навчають шанувати старших.Використовуючи аудіозаписи та малюнки дітей, учитель створила незабутню атмосферу свята. Дякую.

  6. Родинне свято на тему “Роде наш красний…” сприятиме взаєморозумінню і співпраці педагогів із батьками учнів. Сподобались хвилинки роздумів,бо слово учителя – мудре,емоційне,здатне захопити і зацікавити.А воно,те слово,потребує старанної підготовки,відповідної літератури.Все зуміла зробити Ірина Миколаївна.Дякую