mail@urok-ua.com

Роль літературно – журналістської студії для розвитку творчої особистості школяра

У сучасних умовах зростають вимоги до виховання творчої особистості, яка була б здатна знайти своє місце на складних перехрестях життя.
Важливого значення набуває проблема самовиховання учнів, становлення активної та розвиненої особистості, її самовдосконалення, досягнення успіху в самовизначенні, самореалізації, життєтворчості.
Саме позашкільна діяльність, участь старшокласників у різних її видах – важлива сфера для вияву самоактивності і для особистісного самовизначення та самореалізації учнів. Позашкільна діяльність розкриває широкі можливості і для прояву самостійності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мені цікаво було перечитати запропонований матеріал. Думаю, що Ваша співпраця з журналістами Вам принесла чимало користі та задоволення, а результат – публікація статті. Дякую за роботу!

  2. Безліч учнів відзначаються креативністю, нестандартними ідеями. Саме від вчителя залежить творчий розвиток учня. Вважаю, що робота є корисною. Я із задоволенням з нею ознайомилась. Дякую за публікацію!

  3. Звичайно,позашкільна освіта має велике значення для розвитку гармонійної особистості. Участь старшокласників у літературно- журналістській студії є джерелом формування та становлення активної творчої особистості. У статті дається теоретичний матеріал,учитель ділиться власними напрацюваннями з журналістами газети “Репортер”. Така робота носить і профорієнтаційний характер. Дякую, Світлано Валентинівно, за цікавий досвід.