Розробка інтегрованого уроку з географії та історії на тему: «Географічне положення та природні умови Італії та виникнення міста Рим»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка інтегрованого уроку з географії та історії на тему: «Географічне положення та природні умови Італії та виникнен...
Посада: вчитель історії
Місце роботи: Лубенська ЗОШ №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок з географії та історії спрямований на те, щоб ознайомити учнів з географічними умовами Італії, історією виникнення міста Рим та системою його управління, а також основними категоріями населення Стародавнього Риму. Під час цього уроку учні повинні навчитися працювати з історичними документами, працювати в групах, аналізувати новий матеріал та робити власні висновки. Для більшого зацікавлення учнів під час вивчення нового матеріалу використовуються слайди.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікава ідея інтегрованого уроку географії та історії на тему “Географічне положення та природні умови Італії та виникнення міста Рим”. Ви вчитель-новатор і постійно шукаєте інструменти, які допомагають Вам об’єднати знання з різних галузей науки. А це зробить навчання цікавим і захопливим. Учні із задоволенням йтимуть на Ваші уроки. Дякую.

  2. Використовуючи метод «Мозкового штурму», спираючись на знання, яких набули учні попередньо на уроках історії та географії, учні дають характеристику географічному положенню і природно-кліматичним умова Італії.

  3. Належним чином було проведено актуалізацію опорних знань. Робота з вивчення нового матеріалу характеризується конкретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Виклад матеріалу відзначається логічністю.Дякую.