Конспект уроку з географії для 7 класу на тему: Географічне положення Євразії. Поділ на ді частини світу.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з географії для 7 класу на тему: Географічне положення Євразії. Поділ на ді частини світу.
Посада: вчитель географії
Місце роботи: Кивачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відкритий урок з географії для 7 класу з використанням інноваційних технологій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка уроку дуже сподобалась. Вчителька використала багато іноваційних технологій навчання. Я й сам із задоволенням шукав помилки у листі барона Мюнхаузена.На етапі мотивації пізнавальної діяльності вчителька використала дуже красивий патріотичний вірш

  2. Вчитель різними методичними прийомами формує у дітей уміння запитувати і відповідати.Учні співпрацюють на уроці, оволодівають повним діапазоном умінь і навичок діяльнісного компонента ключової компетентності вміння вчитися. Сподобався лист від Мюнхаузена, географічний практикум.

  3. Шановна Аліса Вадимівна! Ваш конспект уроку з географії має чітку структуру, достатньо осначений графічним матеріалом та конкретними прикладами по кожному з материків, цікавими запитаннями. Також дуже важливим елементом є узагальнення та повторення усіх інших материків, оскільки учні на момент вивчення нового материка, трохи забувають вже вивчену інформацію. Даний матеріал, особисто я, як молодий спеціаліст, буду використовувати не тільки у підготовці до уроків географії у 7 класі, а й у підготовці учнів до державних іспитів. Дякую!