mail@urok-ua.com

Розробка літературно-спортивного свята “Козацькі розваги” для 5-6 класів

В розробці подано вірші, висловлювання, цікавинки про козаків, а також зразки різноманітних спортивних змагань на силу, спритність, витривалість тощо, які спрямовані на розширення знань учнів про історію та культуру України; розвиток читацьких компетентностей, інтерес до народних традицій; пробудження національної самосвідомості школярів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подібні заходи подобаються учням, сприяють кращому згуртуванню колективу. Спортивні змагання виховують необхідні якості справжніх козаків. Вікторина потрібна для перевірки загального інтелектуального розвитку.

  2. Розробка літературно-спортивного свята “Козацькі розваги” містить у собі не лише сценарій для його проведення , а й фотозвіт. Цікаво було читати та розглядати Вашу роботу. Ви підібрали цікаві завдання для всіх етапів змагання. Представлення команд – просто супер. Дякую Вам та бажаю успіхів.

  3. Враховано вікові особливості учнів.Пропонуються різноманітні спортивні змагання для учасників,проводиться вікторина для глядачів.Гарне представлення команд.Вдало підібрані прислів,я до конкурсу кошових отаманів.Дякую.