super@urok-ua.com

Форми і прийоми роботи на уроках читання, що сприяють розвитку читацьких компетентностей молодших школярів

Автор публікації
Автор матеріалу: Форми і прийоми роботи на уроках читання, що сприяють розвитку читацьких компетентностей молодших школярів
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" м.Шепетівки, Хмельницької обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Досвід роботи полягає у зміні поглядів на особистість дитини, можливості розвитку читацького потенціалу кожного учня, практичного застосування набутих знань в подальшому навчанні, формування ключових освітніх компетентностей молодших школярів. Досвід ґрунтується на аналізі та узагальненні основних форм і прийомів роботи на уроках читання, що спрямовані на розвиток читацьких компетентностей учнів: вміння використовувати знання в нестандартних ситуаціях, розвиток психічних процесів, вміння перетворювати знання в гнучкі системи, творчо аналізувати ситуацію, вироблення особистої думки, тактики при розв’язуванні проблем.
Використання різноманітних інноваційних технологій, прийомів і вправ, які вдосконалюють зорове сприймання і вимову дають змогу з меншою затратою сил досягти кращої результативності своєї праці, добитися глибоких і міцних знань, практичних умінь і читацьких компетентностей учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Досвід роботи учителя стане в нагоді як молодим, так і досвідченим колегам, що цікавляться інтерактивними методами навчання дітей читати та організацією співробітництва в групах.

  2. Дуже потрібний і цікавий помічник для кожного педагога. У ньому зібрані прийоми, які дійсно “працюють” на уроці і дають результат. Матеріал вивчається і закріплюється за допомогою творчого творення. Цього дуже часто не вистачає зараз на уроках.

  3. Вчитель презентує у даній методичній розробці результативні форми та прийоми для розвитку читацької компетентності. Вправи є різноманітними , методично вірно спланованими. Детально розкривається технологія розвитку критичного мислення.