Використання комп’ютерних навчальних програм як засіб розвитку інтелектуальних здібностей молодших школярів

Матеріал з досвіду роботи присвячений розгляду інформаційно-комунікативних технологій у початковій школі; питанню впровадження їх у навчально-виховний процес.Стаття містить рекомендації щодо використання ІКТ при підготовці і проведенні уроків, оцінюванні навчальних досягнень учнів. Рекомендовано для вчителів початкових класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Використання мультимедійної презентації на уроках поєднує в собі багато компонентів, необхідних для успішного навчання школярів. Дякую за матеріал та розуміння ролі ІКТ для сучасного педагога.

  2. Дана публікація розрахована на сучасного вчителя, який займається самоосвітою та йде в ногу з часом. За це дякую авторові. Дійсно, сучасні учні молодшої школи – це нове покоління, для яких робота з будь-якими гаджетами є звичною. А тому така організація уроків, яка представлена автором, для них є цікавою. Наведені приклади електронних посібників для організації роботи на уроці та дана подобна анотація до кожного з них, дидактичні матеріали, розроблені за допомогою ІКТ, багато іншої корисної інформації.

  3. Комп’ютерні технології відкрили перед нами величезні можливості. Для вчителя – це можливість зробити урок цікавим, яскравим, насиченим. Для дітей – це можливість до творчості, активної роботи. Дуже гарно, змістовно і в доступній формі все описано. Вважаю, що цей матеріал стане корисним багатьом. Дякую.