super@urok-ua.com

Самопідготовка як засіб створення оптимальних психолого-педагогічних умов для індивідуального розвитку школярів (методичні рекомендації)

Автор матеріалу: Самопідготовка як засіб створення оптимальних психолого-педагогічних умов для індивідуального розвитку школярів (методич...

Організація і проведення самопідготовки – важливий елемент педагогічного процесу, спрямований на розвиток самостійної пізнавальної діяльності учнів.

Дана методична розробка містить інформаційно-методичний матеріал для підготовки і проведення самопідготовки з дітьми, які потребують особливої уваги. В даному посібнику багато уваги приділяється організації самостійної навчальної діяльності учнів при підготовці домашнього завдання, структурі, методиці педагогічного керівництва самопідготовкою та основним вимогам щодо її проведення.

Запропонований методичний та практичний матеріал скерований на комплексний і системний підхід, який спрямований на педагогічну корекцію формування у вихованців вмінь та навичок самостійної роботи.

Для керівників ШМО, заступників директорів, практичних психологів, класних керівників, вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі