mail@urok-ua.com

Розробка уроку з правознавства на тему “Адміністративне право України”

Розробка уроку з правознавства для 10 класу на тему “Адміністративне право України”.

Розробка уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
604

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. На уроці учні отримають важливі для життя знання. Для кращого засвоєння матеріалу вчитель пропонує працювати за планом. Весь урок насичений реальними ситуаціями, які трапляються в житті. Корисними є посилання на відео.

  2. Урок традиційний з використанням інтерактивних форм роботи. Матеріал викладено у доступній формі, добре сформульовані запитання до різних ситуацій. Презентація відповідає вимогам, доповнює викладення нового матеріалу та роботу над ним. Робота в малих групах та розподіл ролей роблять урок динамічним та активізують роботу учнів на уроці. Цікаві приклади-ситуації, над якими працюють учні.

  3. Уже з першого слайду презентації учні дізнаються, які вміння і знання отримають у ході уроку. Добре, що урок розпочинається саме з мотивації пізнавальної діяльності. Також автором підібрані цікаві фрагменти правопорушень, які є поширеними серед молоді.

  4. На уроці надається перевага роботі малих груп старшокласників. Учні аналізують різні реалістичні ситуації, знаходять спільні рішення. У розкритті теми уроку допомагає відеофрагмент. Дякую.