mail@urok-ua.com

Розробка уроку з правознавства на тему “Адміністративне право України”

Розробка уроку з правознавства для 10 класу на тему “Адміністративне право України”.

Розробка уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На уроці учні отримають важливі для життя знання. Для кращого засвоєння матеріалу вчитель пропонує працювати за планом. Весь урок насичений реальними ситуаціями, які трапляються в житті. Корисними є посилання на відео.

  2. Урок традиційний з використанням інтерактивних форм роботи. Матеріал викладено у доступній формі, добре сформульовані запитання до різних ситуацій. Презентація відповідає вимогам, доповнює викладення нового матеріалу та роботу над ним. Робота в малих групах та розподіл ролей роблять урок динамічним та активізують роботу учнів на уроці. Цікаві приклади-ситуації, над якими працюють учні.

  3. Уже з першого слайду презентації учні дізнаються, які вміння і знання отримають у ході уроку. Добре, що урок розпочинається саме з мотивації пізнавальної діяльності. Також автором підібрані цікаві фрагменти правопорушень, які є поширеними серед молоді.

  4. На уроці надається перевага роботі малих груп старшокласників. Учні аналізують різні реалістичні ситуації, знаходять спільні рішення. У розкритті теми уроку допомагає відеофрагмент. Дякую.