super@urok-ua.com

Розробка виховного заходу до Дня захисника України “Ми – козацького роду!” (5 клас)

Автор матеріалу: Розробка виховного заходу до Дня захисника України “Ми – козацького роду!” (5 клас)

В розробці надається матеріал з історії виникнення Запорізької Січі, козацьких звичаїів та пропонується багато конкурсів, в яких п’ятикласники виявлять найкращі риси козацької вдачі. Матеріал може бути використаний класними керівниками та вчителями – предметниками.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вважаю, що усім учням довподоби такі конкурси, які запропоновані у Вашій роботі, адже це створює атмосферу позитиву та гарного настрою. Нехай наші мужчини проявляють себе якнайкраще. Дякую!

  2. Дякую Вам, Євгеніє Олексіівно, за такий цікавий та потрібний захід патріотичного спрямування. Підібраний матеріал про історичне минуле нашого народу виховує в учнів шанобливе ставлення до захисників рідної землі. Дякую.

  3. Незабаром 14 жовтня, тому більшість класних керівників у пошуках цікавого та веселого сценарія до свята. Даний сценарій можна оцінити на відмінно, автор підібрав цікаву інформацію про козаків, Запорізьку Січ. Сподобались різноманітні конкурси між учасниками свята, які гармонійно перегукуються із звичаями та традиціями козаків.