mail@urok-ua.com

Розробка виховного заходу “Вечорниці – родинне свято для дітей та батьків”

Захід має на меті формувати у дітей уяву про усну народну творчість, її жанри.; розвивати почуття гумору та вміння використовувати раніше отримані знання та навички.
Виховувати інтерес до народної творчості, любов до рідного краю; виховувати любов до рідної мови, яка є великим національним скарбом,повагу до культури і продовження традицій свого народу;
поглибити знання дітей про звичаї, народні ігри, загадки, скоромовки; розвивати творчі здібності дітей – уміння читати виразно вірші, співати, танцювати;
виховувати повагу до традицій наших прапрадідів, почуття прекрасного.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Виховний захід дуже цікавий і веселий, як для дітей, так і для батьків.Вчителем проведена велика робота у підготовці. Діти вивчили дуже великий обсяг матеріалу : пісні, вірші, скоромовки. А це постійні репетиції і не марно витрачений час.Я завжди захоплююсь такими педагогами.

  2. Сценарій сподобався. Правильно, що залучаються батьки. Справжнє свято: і пісні, і танок, і вірші, і конкурси. Ще й вареничками пригощають, та з примовками! Рекомендую колегам, а автору – щира подяка.

  3. Дуже гарний сценарій. Цікаво в ігровій формі розгортається дійство. Авторка – молодчинка, якій від щирого серця бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів.

  4. Дуже гарна розробка, від душі підібраний матеріал, дійсно поглиблюються знання дітей про звичаї, народні ігри, загадки, скоромовки, розвивються творчі здібності дітей – уміння читати виразно вірші, співати, танцювати, виховується повага до традицій народу.