mail@urok-ua.com

Розробка виховного заходу “Родинне свято мови”

Це свято прищеплює учням любов до української мови, рідної землі, художнього слова та української пісні. Разом з дітьми участь у ньому беруть батьки.

Вікно перегляду документа

  • : Лиштван Ольга Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
  • Розробка виховного заходу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект виховного заходу є аж надто традиційним. Сучасна школа потребує сучасних методів виховання. Вважаю, що високих результатів подібна робота не принесе. Заходу не вистачає інноваційних вправ, проблемних питань, творчого підходу до розв”язання теми. Пісений та віршований матеріал повинен бути лише доповненням, а не займати основну частину свята. Вікторина в кінці – не оригінально. Можна провести бліцтурнір, де кожна команда готує свої запитання …. Успіхів Вам.

  2. Таке родинне свято згуртовує і класний колектив, і родину, оскільки батьки разом із дітьми беруть активну участь у заході. Зацікавив елемент виготовлення оберегу мамою учня. Використано гарні вірші про мову, душевні пісні. І нехай трикутник «Школа – учень – родина» міцнішає з кожним роком. Таким має бути національно-патріотичне виховання. Дякую.

  3. Робота з батьками – одна з надважливих. Дуже сподобався момент виготовлення оберегу. Гарно підібрані характеристики до кожного символу. А також запитання до вікторини – так сучасно і пізнавально. Хороші вірші, чудові пісні. Думаю, що свято вийшло дуже душевним.