Розважально – інтелектуальна гра “Битва класів”
Автор публікації
вчитель математики
Місце роботи: Лозівська ЗОШ
Посада: Місце роботи: Лозівська ЗОШ
Сценарій розважально-інтелектуальної гри “Битва класів”. Гра розрахована на учнів 5-7 класів. Автор: вчитель математики Токар О.Г.
Мета: систематизувати й поглибити знання учнів з навчальних предметів; розвивати пізнавальну активність, творчість, кмітливість, логічне мислення, уміння працювати у команді; виховувати почуття відповідальності, самоконтролю, формування інтересу до навчання.
Чудовий урок з математики, вдало обрана форма проведення – подорож. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд прекрасно проілюстроване різноманітними формами роботи у вигляды подолання перешкод, Задачі на дві дії, які включають порівняння результату першої дії з одним із даних чисел зро
Урок-подорож – одна з найзахоплюючих видів роботи, яка завжди викликає в учнів бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання.
Основною метою уроку є: ознайомити учнів з прийомом письмового віднімання трицифрових чисел, коли є два переходи через розряд; розвивати вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці та задачі на порівняння; формувати навички письмового додавання і віднімання трицифрових чисел; удосконалювати вміння будувати прямокутники; розвивати у дітей мислення, кмітливість, зв’язне мовлення, обчислювальні навички, вміння коментувати; виховувати естетичний смак, спостережливість, пізнавальний інтерес.
Чудовий урок з математики, вдало обрана форма проведення – подорож. Письмове віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд прекрасно проілюстроване різноманітними формами роботи у вигляды подолання перешкод, Задачі на дві дії, які включають порівняння результату першої дії з одним із даних чисел зрозуміло пояснено.
Мета уроку з ознайомлення учнів з прийомом письмового віднімання трицифрових чисел, коли є два переходи через розряд досягнута. Також вдосконалюються вміння учнів будувати прямокутники у цікавій формі.
Досить гарна, цікава гра, що захопить учнів почуттям змагання, активує мислення, розвиває мовлення, стимулює та заохочує до навчання, охоплює знання учнів із різних галузей програмного навчання по предметах та кругозору учнів у повсякденному житті.