Інтелектуальна гра “Правовий батл”

Інтелектуальна гра «Правовий батл» розрахована на учнів 8-11 класів і спрямована на підвищення правової грамотності підлітків, профілактику правопорушень, орієнтацію учнів на життя в правовій державі, уміння відстоювати свої погляди в рамках законних дій, виховання законослухняних громадян, які поважають інших людей і закон.
У грі беруть участь 4 команди. У кожній команді може бути від 3 до 6 осіб. Кожна команда має свою назву, девіз та емблему, які пов’язані з темою гри. Команди грають протягом чотирьох турів (І тур – РОЗМИНКА, ІІ ТУР «ПОДУМАЄМО ПРО НАСЛІДКИ», ІІІ ТУР «ПРАВОВИЙ ВІНЕГРЕТ», ІV ТУР «САМ СОБІ АДВОКАТ». Після першого та другого турів вибуває по одній команді, які набрали найменшу кількість балів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Левицька Тетяна Володимирівна
  • : заступник директора з НВР
  • : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Торецької міської ради Донецької області
  • Інтелектуальна гра. Правовий батл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ви організували цікавий захід. Думаю, що діти чимало отримали задоволення від гри, із цікавістю приймали участь у конкурсах, сміливо висловлювали власні думки стосовно прав людини. Такий захід звісно підвищить правову грамотність підлітків. Дякую.

  2. У сучасному світі необхідно володіти правовою грамотністю, а інтелектуальна гра цьому сприяє. Конкурсні завдання цікаві, мають тематичні назви. Сучасна форма змагань – батл активізує роботу учнів. Дякую.

  3. Вчитель пропонує провести інтелектуальну гру у формі батлу – це сучасна ідея. Гра методично грамотно спланована, отримані знання знадобляться у житті. Важливо отримати міцні знання з права, які знадобляться в житті (конкурс “Юридична консультація”) Даний захід допоможе відчути себе справжніми правознавцями.

  4. Доступна форма проведення виховного заходу. Інтелектуальна гра “Правовий батл” передбачливо продумана і зіставлена. До кожного з чотирьох турів входять по кілька конкурсів. Вишукано звучить третій етап “Правовий вінегтер”. Найцікавішим, на мою думку, є конкурс “Чорний ящик”. Дякую за повний методичний комплект: сценарій, додатки, презентацію.