mail@urok-ua.com

Інтелектуальна гра “Правовий батл”

Інтелектуальна гра «Правовий батл» розрахована на учнів 8-11 класів і спрямована на підвищення правової грамотності підлітків, профілактику правопорушень, орієнтацію учнів на життя в правовій державі, уміння відстоювати свої погляди в рамках законних дій, виховання законослухняних громадян, які поважають інших людей і закон.
У грі беруть участь 4 команди. У кожній команді може бути від 3 до 6 осіб. Кожна команда має свою назву, девіз та емблему, які пов’язані з темою гри. Команди грають протягом чотирьох турів (І тур – РОЗМИНКА, ІІ ТУР «ПОДУМАЄМО ПРО НАСЛІДКИ», ІІІ ТУР «ПРАВОВИЙ ВІНЕГРЕТ», ІV ТУР «САМ СОБІ АДВОКАТ». Після першого та другого турів вибуває по одній команді, які набрали найменшу кількість балів.

 • : Левицька Тетяна Володимирівна
 • : заступник директора з НВР
 • : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Торецької міської ради Донецької області
 • Інтелектуальна гра. Правовий батл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1451

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Ви організували цікавий захід. Думаю, що діти чимало отримали задоволення від гри, із цікавістю приймали участь у конкурсах, сміливо висловлювали власні думки стосовно прав людини. Такий захід звісно підвищить правову грамотність підлітків. Дякую.

 2. У сучасному світі необхідно володіти правовою грамотністю, а інтелектуальна гра цьому сприяє. Конкурсні завдання цікаві, мають тематичні назви. Сучасна форма змагань – батл активізує роботу учнів. Дякую.

 3. Вчитель пропонує провести інтелектуальну гру у формі батлу – це сучасна ідея. Гра методично грамотно спланована, отримані знання знадобляться у житті. Важливо отримати міцні знання з права, які знадобляться в житті (конкурс “Юридична консультація”) Даний захід допоможе відчути себе справжніми правознавцями.

 4. Доступна форма проведення виховного заходу. Інтелектуальна гра “Правовий батл” передбачливо продумана і зіставлена. До кожного з чотирьох турів входять по кілька конкурсів. Вишукано звучить третій етап “Правовий вінегтер”. Найцікавішим, на мою думку, є конкурс “Чорний ящик”. Дякую за повний методичний комплект: сценарій, додатки, презентацію.