mail@urok-ua.com

Розвиток акмеологічної культури особистості в умовах загальноосвітнього навчального закладу

Матеріал можна використати на засіданнях педагогічної ради. Буде корисний для адміністрації школи і для вчителів, які прагнуть знаходити шляхи вдосконалення професіоналізму в педагогічній діяльності.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Завжди проблемним є питання – яку єдину науково-методичну проблему обрати для реалізації, як цікаво провести педраду? Вдячна автору за підказку. Тема відразу стала для мене близькою як для філолога (поезія акмеїзму) та цікавою як для методиста. Бажаю творчих успіхів автору та її колегам!

  2. Сучасні умови вимагають такого вчителя, який може постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність, професійно зростати, вчитися, поповнювати свої знання. Підхід, описаний у роботі Тамари Миколаївни, описує саме такого вчителя. А презентація вдало розписує шляхи, якими можна цього добитися, а також знайомить з практикою акмеологічної культури в школі автора. Дякую!

  3. Тамара Миколаївна ознайомила із новим поняттям акмеології та детально описала всі етапи розвитку акмеологічної культури в загальноосвітній школі. Презентація дає пояснення необхідності вирішення даної проблеми для досягнення успіху особистості.