mail@urok-ua.com

Розвиток гендерної компетенції восьмикласників на засадах етнопедагогіки у шкільному курсі української літератури

Сьогодні існує потреба шкільного ґендерного прочитання художніх творів, адже сучасна наука акцентує увагу на внутрішньому світі людини, а модель тлумачення літератури з ґендерного погляду дозволяє учневі заглибитись у свідомість і підсвідомість героїв літературного полотна, повніше зрозуміти мистецтво слова, письменника, інших людей і себе.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тема цікава, актуальна, але розкрита дуже поверхово (хоч вказано вісім використаних джерел). Українська література має й інші твори, крім “Дорогою ціною” та “Маруся Богуславка”, у яких порушується дана тема. Загальними фразами авторка висвітлює це питання. Вибачте.

  2. Цікава стаття про шкільне прочитання художніх творів на основі ґендерного підходу на прикладі українських народних пісень, а також повісті М.Коцюбинського “Дорогою ціною”. Тема статті є актуальною, адже ми повинні вчити учнів бути сучасними, проте не забувати своє “коріння”. А тому розвиток ґендерної компетенції на засадах етнопедагогіки повинно мати місце у сучасному навчальному процесі майбутніх випускників шкіл.