super@urok-ua.com

Розвиток креативних здібностей учнів початкової школи

Автор матеріалу: Розвиток креативних здібностей учнів початкової школи

Стаття вміщує власні науково-методичні матеріали та розробки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви поділились не лише теоретичним матеріалом, а й чудовими завданнями, які можна застосувати на практиці. Опубліковані світлини засвідчують, що Ви із задоволенням працюєте зі своїми вихованцями. Дякую!

  2. Сподобалося, що методична стаття містить не тільки теоретичну частину, а й підкріплена практичними завданнями, які автор застосовує у своїй роботі. Хотілося б більше ознайомитися з вашим практичним досвідом. Тому бажаю творчої наснаги, друкуйтеся, залюбки буду читати.

  3. Олено Олександрівно! Дякую за представлення частини вашої педагогічної долі: науково-методичної проблеми. Питання, яке ви досліджуєте – актуальне – і потребує досконалої розробки та апробації. Ви робите таку спробу і досить вдало. Хвилинки каліграфії з творчим завданням – креативно! Цікавою вважаю думку про інтеграцію природознавства та інформатики і беру на замітку. Успіхів!

  4. Розвиток творчих здібностей учнів хвилює сьогодні багатьох учителів. Ознайомившись з досвідом роботи автора статті, хочу відмітити професіоналізм Олени Олександрівни, яка впроваджує у навчально-виховний процес активні форми та методи , застосовує сучасні педагогічні технології. Дякую.

  5. Шановна Олено Олександрівно! Ваш досвід роботи вражає своєю практичністю та заслуговує позитивної оцінки! Все чітко та лаконічно розписано. Підтвердженням Вашої роботи є зображення учнів, стенди. Мені, як молодому спеціалісту, Ваш матеріал стане у нагоді. Дякую!