super@urok-ua.com

Розвиток математичних здібностей у дітей дошкільного віку

Автор публікації
Автор матеріалу: Розвиток математичних здібностей у дітей дошкільного віку
Посада: вихователь
Місце роботи: ККДНЗ№ 141.м.Кривий Ріг

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В дошкільному віці закладаються основи знань, необхідних дитині в школі. Математика являє собою складну науку, яка може викликати певні труднощі під час шкільного навчання. До того ж далеко не всі діти мають схильності і володіють математичним складом розуму, тому при підготовці до школі важливо познайомити дитину з основами рахунку.

І батьки, і педагоги знають, що математика – це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних та творчих здібностей. Найголовніше – це прищепити дитині інтерес до пізнання. Для цього заняття повинні проходити в цікавій ігровій формі.

Таким чином, в ігровій формі прищеплення дитині знання з області математики, навчіть його виконувати різні дії, розвинете пам’ять, мислення, творчі здібності. У процесі гри діти засвоюють складні математичні поняття, вчаться рахувати, читати і писати, а в розвитку цих навичок дитині допомагають близькі люди – його батьки та педагог.
Залучення до цього предмету в ігровий і цікавій формі допоможе дитині в подальшому швидше і легше засвоювати шкільну програму.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дійсно, математика – це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, І задача педагога -розвинути інтерес дитини до цієї науки у ігровій формі ще у дошкільному віці.. Дуже інтересний практичний матеріал у якому вихователь розкрила специфіку математичних здібностей.

  2. Вихователь надає теоретичний матеріал з даної теми , а також практичний, який допомагає яскравіше уявити та використати у навчальній діяльності. Головним завданням є зацікавити дошкільнят та розвинути математичні здібності.