super@urok-ua.com

Розвиток пізнавальної активності на уроках української мови

Автор матеріалу: Розвиток пізнавальної активності на уроках української мови

У сттаті розкрито пізнавальну активність учнів початкової школи як ціннісний та складний розвиток особистості школяра, який інтенсивно формується у шкільні роки.

Стаття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Познайомилась із оглядом теми за статтею “Розвиток пізнавальної активності а уроках української мови”.Вважаю,що автор більш грунтовно повинна опрацювати цю тему. Пізнавальна активність при правильній педагогічній організації діяльності учнів і систематичній виховній діяльності спрямована здійснювати сильний вплив на розвиток дитини.Дякую.

  2. Автор статті добре розуміє теоретичний матеріал даної теми, ставить цілі і завдання, а також вказує шляхи реалізації. Практика ж прийде з часом, головне, щоб було бажання вчитися та вчити. Творчих успіхів вам!

  3. Стаття про розвиток пізнавальної активності учнів початкової школи носить лише теоретичний характер.На жаль, не вистачає практичної аргументації( можливо, це брак досвіду педагогічної роботи).Дякую.

  4. Анно Олександрівно! Ваша стаття є корисною, оскільки містить наукове осмислення важливого моменту – активізації пізнавальної активності молодших школярів. Ви перелічуєте завдання, які має поставити перед собою вчитель, описуєте форми, за допомогою яких рекомендуєте розвивати мовленнєві компетенції, називаєте інтерактивні вправи та прийоми, які вважаєте доцільними та ефективними. Стаття теоретична і не містить жодних практичних ілюстрацій. Дякую.