super@urok-ua.com

Семінар-тренінг для класних керівників

Автор публікації
Автор матеріалу: Семінар-тренінг для класних керівників
Посада: заступник директора з ВР
Місце роботи: Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступеній № 58

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей матеріал допоможе заступникам директора або керівникам МО провести семінар або засідання МО класних керівників.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Семінар – перлина методичної літератури! Мені все сподобалось. Вперше прочитала притчу про старого чорного верблюда, зацікавлює. Всі вправи сучасні. Дуже сподобались наведені ситуації та поради щодо іміджу класного керівника. Дякую!

  2. Форма тренінгу приносить набагато більше задоволення вчителям, ніж стандартні засідання. Дійсно, робота заслуговує на увагу. Вважаю, що учасники такого семінару отримали справжнє задоволення від участі у ньому. Дякую!

  3. Одна з найкращих робіт на сайті. Дуже сподобалось. Цікаво, нетрадиційно. Ніяких нудних доповідей, обов’язкових примусових обговореннь та прийняття нікому не потрібних рішень. Дякую за роботу, за ідею проведення педради у формі тренінгу. За підібрані ситуації окреме спасибі. Ви молодець!

  4. Наталю Олександрівно! Вітаю! Ви запропонували корисну публікацію: педраду у формі семінару-тренінгу. Доречною є притча, яка стала хорошим мотиваційним компонентом. Цікаві форми роботи, які створили динамічний захід, де цікаво було всім учасникам. Гарна ідея! Дякую та бажаю успіху!

  5. у розробці вміщено дуже багато цікавого матеріалу. Сподобалося, що теоретичні відомості поєднуються із практичними вправами, які допоможуть учителеві відчути себе на місці учня. Також цікаві ситуативні завдання. Хороша робота!

  6. Цікавою є представлена форма роботи та тема заняття. Зацікавив мотиваційний етап заходу (притча та її зв’язок з роботою класного керівника), ділові ігри та інші використані форми роботи. Дійсно, можна використати для проведення будь-якого методичного заходу з класними керівниками. Єдине, що трохи не зрозуміло – це сценарій семінару-тренінгу чи педради? В назві заходу звучить одна форма роботи, а на початку – інша (хід семінару-тренінгу, відкриття педради). Мабуть, це все ж таки педрада (форма проведення –семінар – тренінг). Дякую!