mail@urok-ua.com

Скоромовки для дітей 6 – 7 років

Один із способів розвитку мовлення дитини – це скоромовки. Скоромовка для дитини – це гра.
Цінність скоромовки, не в її змісті, а в насиченості певним звуком та в поєднанні кількох звуків у слові, а таких слів у реченні.

Вікно перегляду документа

  • : Чередніченко Галина Іванівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Смільченецький НВК Лисянського району Черкаської області
  • Скоромовки для дітей 6 – 7 років
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ви – молодець! Ваші скоромовки є чудовими. На моїх уроках російської мови ми дуже багато уваги приділяємо розвитку мовлення учнів, тому найчастіше кожен урок розпочинається скоромовками. Ви майстерно продумали скоромовки українською мовою, звучання яких підвищує культуру мовлення.

  2. Завдяки вам моя скарбничка скоромовок поповнилася. Скоромовки покращують артикуляцію мови. Так сказати масаж для язичка. Способів поліпшити мову – маса. Скоромовки – самий простий і доступний спосіб!

  3. Скоромовки є своєрідним фольклорним жанром. Їх цінність полягає не в смисловому навантаженні чи оригінальних художніх засобах, а в такому доборі і розстановці слів, вимова яких вимагає певних зусиль і сприяє виробленню дикції, правильної артикуляції, що підвищує культуру мовлення, сприяє ясності й чистоті мовлення. Ваші мальовничо-оформлені скоромовки стануть у нагоді першокласникам. Дякую!

  4. Галина Іванівна створила цінний матеріал, адже в наш час трапляється все більше і більше дітей з проблемами у вимові звуків. Яскраве оформлення зацікавить дитину й промовляння скоромовки стане її улюбленим заняттям.