super@urok-ua.com

Словникові слова. Малюнкові диктанти. Українська мова 2 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Словникові слова. Малюнкові диктанти. Українська мова 2 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: СЗШ № 13 м. Львова

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Словникові слова. Малюнкові диктанти. Українська мова 2 клас
У матеріалі представлено роботу над словниковими словами у 2 класі. Матеріал візуалізовано для кращого запам’ятовування учнями.На основі словникових слів, значення, вимову і правопис яких учні повинні засвоїти, складено малюнкові диктанти, які діти зможуть самі і перевірити.

Презентації

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Повна підбірка словникових слів для 2 класу! Дітям дійсно краще запам’ятається буква-образ у слові, а учителеві гарна допомога в підготовці до уроку. Дякую.

  2. Зоряно Романівно! Вітаю! Сподобалися Ваші презентації. Дякую за творчу працю, результат якої є корисним надбанням для всіх. Охоплено програмовий перелік слів, які повинні знати учні початкової школи. З Вашого дозволу, я візьму до своєї скарбнички запропонований матеріал, оскільки часу на виготовлення затрачено чимало. Успіхів Вам і надалі!

  3. Сподобалися ваші презентації. Цікава візуалізація завдань допоможе краще запам`ятати написання слів. Не менш цікавою, як на мене, є і перевірка вивченого. Адже учні не просто записують слова, а повинні за картинкою зрозуміти, що це за слово. Такі завдання активізують пам`ять, логічне мислення учнів.

  4. Цікава методична розробка, яка сприяє кращому засвоєнню словникових слів, адже деяким дітям краще візуально побачити потрібне слово. Презентації готові до використання під час уроків української мови,літературного читання та для міжпредметного зв*язку на інших уроках.

  5. Оволодіння словниковим складом літературної мови стає необхідною умовою вивчення учнями української мови: її орфоепії, орфографії, граматики, правильного слововживання і зв’язного мовлення взагалі. Дякую Вам за узагальнений матеріал!

    1. Дякую за хороші слова. Я впевнена, що у кожного вчителя є подібні напрацювання, але ми не звикли публікувати власні матеріали. Отож, обмінюймося досвідом – від цього всі тільки виграють!