Стаття “МАЛІ ІГРОВІ ФОРМИ (МІФи) У ПРОЦЕСІ ГЕЙМІФІКАЦІЇ КУРСУ ШКІЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ”

Автор публікації
Автор матеріалу: Стаття “МАЛІ ІГРОВІ ФОРМИ (МІФи) У ПРОЦЕСІ ГЕЙМІФІКАЦІЇ КУРСУ ШКІЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ”
Посада: вчитель географії
Місце роботи: Рівненська Сп.ш. №15 Рівненської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Стаття продовжує тему гейміфікації курсу шкільної географії. На основі аналізу теоретичних статей у педагогічній пресі та прикладів різноманітних ігор, уточнюється поняття «МІФ» та його ознаки, наводяться приклади їхньої класифікація та умови застосування.

Автор знайомить читачів з прикладами 9 видів авторських ігор, що можуть бути віднесені до формату Малих Ігрових Форм (МІФів). Їх опис супроводжується характеристиками, метою, прикладами та правилами проведення кожної конкретної гри.

З одного боку, це дає можливість провести наведені ігри на уроці, а з іншого – використати для розробки власних ігор. Усі наведені МІФи апробовані у реальному навчально-виховному процесі і підтвердили свою ефективність.

Ключові слова: гейміфікація, географія, мала ігрова форма, класифікація, настільна гра, павільйонна гра, рівні креативної діяльності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У своїй статті Надія Михайлівна знайомить читачів з прикладами 9 видів авторських ігор, що можуть бути віднесені до формату Малих Ігрових Форм (МІФів). Їх опис супроводжується характеристиками, метою, прикладами та правилами проведення кожної конкретної гри.Ця стаття є методичною розробкою і вчить застосовувати теоретичні знання на практиці