super@urok-ua.com

Стаття “Бажання осягти нове” про створення шкільної кіностудії

Автор матеріалу: Стаття “Бажання осягти нове” про створення шкільної кіностудії

Потреба організувати роботу так, щоб використання цифрових технологій допомагало розширити коло можливостей для розвитку і саморозвитку дітей з тяжкими вадами мовлення стала важливою і необхідною.

Зараз як ніколи потрібні методики компенсації шкідливого впливу гаджетів на дитячу психіку. Тому прийшло рішення створити шкільну кіностудію, яка відкриває широкі можливості для розвитку здібностей творчого та позитивного мислення у учнів 1 – 4 класів через створення фільмів, мультфільмів різної тематики.

Стаття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Надзвичайно,креативно,сучасно! Шкільна кіностудія – це чудова ідея,яка мене дуже зацікавила, заполонила. Це гарна альтернатива гаджетам.Взаємодія учнів,батьків та вчителів – це чудово.Дякую.

  2. Ідея шкільної кіностудіїї – це чудова альтернатива заміні комп’ютерних ігор, які поглинають наших дітей.Це і залучення батьків, вчителів до співпраці Дякую за цікавий матеріал.

  3. Дуже гарна ідея, звичайно, іі реалізація потребуватиме від вчителя і час, і зусиль, але по всьому видно, що це творчий вчитель, що не уникає труднощів у роботі, молодець, молодець!!!