mail@urok-ua.com

Стаття на тему “Виховання патріотів змалку. Творча спадщина В.О.Сухомлинського”

В наш час Україна перебуває на шляху великих змін, коли головною метою країни постає формування єдиної нації. Любов до своєї Батьківщини – одна з найважливіших рис всебічно розвиненої особистості. Відповідно, одним із завданням закладів освіти є створення умов, за яких діти дізнаватимуться більше про свій рідний край, відчуватимуть гордість за нього, підтримуватимуть взаємозв’язок між поколіннями, прагнутимуть до розвитку своєї Батьківщини. У зв’язку з цим набуває актуальності проблема патріотичного виховання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ви досліджували творчу спадщину Василя Сухомлинського – це надзвичайно важлива робота, адже його ідеології є зразком для наслідування досить тривалий час. І виховання патріотичних почуттів в учнів – це місток до формування такої особистості, яка свідомо діятиме та любитиме свою Батьківщину. Дякую!

  2. Ваша стаття порушує дійсно актуальну тему. В наш час дуже важливо аби діти розуміли, що вони – майбутнє нашої нації і що їх майбутнє залежить у більшій мірі від них самих. Василь Сухомлинський безсумнівно видатний педагог з якого у всі часи вчителі брали приклад. беруть і братимуть надалі. Ваша стаття цікава. Дякую.

  3. Дуже актуальна та корисна робота, адже Василь Олександрович Сухомлинський – це сонце педагогіки. І його позиція, і його творчість є дуже важливими, необхідними для наслідування. Думаю, що колегам варто ознайомитись із таким цікавим матеріалом. Дякую!