mail@urok-ua.com

“Стрітення” Спортивна розвага для старших дошкільнят

“Стрітення” Спортивна розвага для старших дошкільнят
Під час веселих спортивних ігор малята мають змогу у невимушеній формі ознайомитися зі святами та традиціями рідного краю.

Вікно перегляду документа

  • : Глущук Ірина Георгіївна
  • : фізінструктор
  • : Центр розвитку дитини №6 м.Ковель
  • Спортивна розвага
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дітям дуже подобаються народні свята та ігри. Розвага “Стрітення” сприймається дітьми з радістю. Багато різноманітних ігор.Сподобалися вправи “Ковзання по крижаній доріжці”, “Два Морози”

  2. Дуже сподобалось свято. Спорт поєднаний з музикою, зі словом. Народне свято у дітей в невимушеній обстановці характеризується точністю і організованістю. Захід дає змогу дітям повеселитися, поглибити свої знання про традиції українського народу, закріпити уявлення про народні свята. Візьму його за основу проведення Дня Здоров*я з малюками .Дякую Вам за цей матеріал

  3. Доступно і яскраво підібрані ігри і втілені в сценарії народного спортивного свят добряче підбурюють дитячу фантазію. Такі свята подобаються не лише дітям ,а і дорослим, вони привчають всіх до здорового способу життя.Дякую, Вам.

  4. Перед нами інтегроване заняття – комплексний підхід до навчання і виховання.Тематичні спортивні розваги дуже люблять всі діти. Ірина Георгіївна , використовуючи ігрові прийоми навчання та виховання, привчає дітей до здорового способу життя, традицій святкування Стрітення. Педагог детально роз’яснює кожне завдання. Переконана, що всі випробування подолано, мети заняття досягнуто. Дякую.

  5. Малорухливий спосіб життя наших малюків в комп`ютерний час спонукає педагогів шукати нові підходи для організації рухливої діяльності дошкільнят . І тут кожному інструктору з фізичного виховання і педагогам стане в нагоді розважальне дійство спортивного характеру, а ще й збагатить знаннями про звичаї і традиції свята Стрітення.