mail@urok-ua.com

Свято Стрітення для учнів початкових класів

Дане свято поглиблює знання учнів про святкування свята Стрітення в Україні, розвиває спостережливість, кмітливість, пам’ять; виховує дружбу, любов до рідної мови, Батьківщини, шанобливе ставлення до історії рідного краю.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Сценарій казки “Ріпка” для учнів початкових класів Пропоную вам сценарій казки "Ріпка" англійською мовою для учнів початкових класів. Даний сценарій може бути корисний, як для дошкільнят так і для учні...
Виступ з теми: “Методика проведення інтелектуальних ігор” Гра – є досить поширеною формою роботи під час занять та позакласних заходів. В своєму виступі, ми з колегою, намагалися досить чітко пояснити та пока...
Сценарій спортивно-розважального свята «Мандрівка зимовими святами та традиціями»...  Спортивно-розважальне свято «Мандрівка зимовими святами та традиціями» спрямоване на ознайомлення та розширення знань вихованців з українськими традт...
1014

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Хочу звернути увагу на обладнання: випечені пташки-жайворонки, хліб і сіль на вишитому рушнику, підсвічник зі свічкою. Все це разом налаштовує на активну та продуктивну роботу. Є елементи інтерактивного навчання. Гарна розробка. Дякую!

 2. Сценарій цікавий, містить багато ігрових моментів. які стосуються саме даного свята. Фото надають можливість переглянути деякі моменти заходу, побачити обладнання, святковий одяг. Свято виховує любов до народних звичаїв рідного краю.

 3. Свят в Украіні дуже багато, особливо народних. Матеріал народознавчий є невичерпним. У даному сценаріі чудово описані проводи зими і зустріч весни. Веселі ігри роблять свято святом… Не знаю, хто є автором, але сценарій хороший. Дякую.

 4. Не знаю для кого адресувати коментар!!! Неприємна ситуація звісно. Людині, яка розробляла захід, рекомендую звернутися до адміністратора сайту. Впевнена вона допоможе!
  Конспект свята гарно розроблений, містить велику кількість навчального матеріалу, дає змогу учням показати свої творчі акторські здібності. А ігрові моменти ніби “оживлюють” захід, роблять його більш активним. Дякую автору!!!!