mail@urok-ua.com

Інтегрований урок з елементами інсценізації “Свято Стрітення Господнього”

Розробка інтегрованого уроку з елементами інсценізації, мета якого – продовжувати ознайомлювати дітей з традиціями українського народу (зі святом Стрітення), формувати уміння бачити і цінувати прекрасне у житті; закріплювати уявлення про дружбу, доброзичливість, миролюбність; навички ліплення під час роботи з тістом.

Інтегрований урок

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дана робота розкриває історію свята Стрітення Господнього, розширює знання учнів про звичаї та традиції українського народу на свято Стрітення, вчить бачити красу природи взимку і захоплюватися нею. Добре проілюстрована презентація буде цікавою учням. Дякую.

  2. Інтегрований урок наповнений корисною інформацією та позитивними емоціями. Подобається як вчитель налаштовує на дружну співпрацю. Виготовлення “жайворонка” вважаю, найбільш цікавим для дітей моментом. Дякую.

  3. Змістовний і цікавий даний інтегрований урок. Особливо цікавий тим, що діти отримують кінцевий результат – власний виріб “жайворонка”. Інсценізація також відіграє важливу роль на уроці. Велике дякую вчителеві, за якісну презентацію.