Інтегрований урок з природознавства та трудового навчання «Птахи навколо нас». 1 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок з природознавства та трудового навчання «Птахи навколо нас». 1 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розповісти учням про істотні ознаки птахів, про важливість пір’яного покриву в житті птахів; розширювати знання про живлення птахів; удосконалювати навички копіювання простих форм за допомогою шаблону та створення з вирізаних форм аплікації; закріплювати навички роботи з ножицями, клеєм; розвивати увагу, творчі здібності, охайність, уміння прислухатися до порад; виховувати працьовитість, уміння радіти за товаришів, бажання піклуватися про птахів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учитель творчо підійшла до проведення уроку. Інтерактивні форми роботи: кросворд, загадки, вікторина, ІКТ, на мою думку, зробили для дітей заняття бажаним. Випереджальне завдання (доповідь дітей) дало можливість самостійно знаходити потрібну інформацію про птахів і донести її до відома учнів класу, що є основним завданням у вихованні гармонійної особистості з широким колом компетентностей. Групова робота залучила дітей до співпраці. Урок сучасний. Дякую.

  2. Учитель ретельно підійшла до підготовки уроку. З перших хвилин уроку учні активно долучились до роботи. Виступ синоптика, розв’язування кросворду, загадки, приказки, вікторина роблять урок пізнавальним та цікавим. Учитель звертає увагу на правила безпечної праці під час виконання практичної роботи. Матеріали для виконання аплікації яскраві. Сподіваюсь, що кожна група учнів вдало презентувала свою композицію “Птахи навколо нас”. Бажаю успіхів!

  3. Цікавий інтегрований урок. Завдання різного змісту, але відповідають тематиці уроку. Ілюстрації до уроку використано яскраві. Вчитель підібрала гарний народознавчий матеріал, залучивши до цього учнів. Змістовна вікторина, ребуси. Дякую! Успіхів Вам!