Сценарій до свята Масляна

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій до свята Масляна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні ще з язичницької культури. Це веселе й смачне свято триває цілий тиждень, який передує настанню великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Сирним тижнем. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета виховного заходу. Ознайомити дітей і дорослих з традиціями українського народу, особливостями святкування Масляної. Розвивати інтерес до звичаїв нашого народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Свято сприяє ознайомленню учнів з народними традиціями. обрядами. Діалог, який відбувається між учасниками дійства , допомагає краще зрозуміти сутність кожного дня на Масляну. Захід не лише інформаційний, а й розвивальний. Дякую.

  2. Без дотримання народних традицій та звичаїв неможливо уявити нашого життя. Матеріал сценарію має гарну основу, але потребує уточнення в багатьох моментах. Дякую. Бажаю успіхів.

  3. Свято дуже цікаве, особливо для дітей початкових класів. І матеріал для сценарію вдалий. Але якби я захотіла ним скористатись, то мені б довелося добре над ним попрацювати: хто ведучий? Які костюми і т.п. А за ідею спасибі.

  4. Ознайомлення дітей з традиціями українського народу має неабиякий потужний виховний потенціал. У Вашому сценарії значне місце відведене пісням, танцям, іграм, забавам. Проводячи такі заходи, ми сприятимемо вихованню у кожної дитини патріотичних якостей, цінностей.