mail@urok-ua.com

Сценарій спортивно-розважального свята «Мандрівка зимовими святами та традиціями»

 Спортивно-розважальне свято «Мандрівка зимовими святами та традиціями» спрямоване на ознайомлення та розширення знань вихованців з українськими традтціями святкування зимових свят, формує у них свідоме ставлення до історії свого народу, сприятиме усідомленню учнями необхідності бути гідними синами України, допоможе вихованцям усвідомити значення здорового способу життя.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мандрівка, на мою думку, видалась цікавою та пізнавальною. Вчитель докладно розписала мету, обладнання. Конкурсна програма відповідає тематиці заходу. Подібні свята сприяють вихованню шанобливого ставлення до українських звичаїв.

  2. Як обійти тему зимових свят,якщо дійсно “зима прийшла і празничків привела”.Захід охоплює всі зимові свята і побудований цікаво,підібрано багатий матеріал,який знайомить з народними традиціями.Розповідається про кожне свято,згадуються народні прикмети,відео,підібрані до теми свята конкурси.Підібрано також гарний і вичерпний відеоматеріал,що охоплює всі зимові свята,музичне оформлення.Дякую.

  3. Матеріал має гарне оформлення, є пізнавальним. Автор публікації віднайшла чимало довідкової інформації, що забезпечує ознайомленя учнів з українськими традиціями зимових свят. Такий захід дійсно сприятиме тому, що учні зможуть усвідомити значення здорового способу життя. Сценарій свята насичений та змістовний, гарно проілюстрований. Учні завдяки такому заходу стануть ближчими до народних традицій, зуміють оцінити їх цінність.