mail@urok-ua.com

Сценарій спортивно – музично свято для дітей старшого дошкільного віку. «Чемпіонами зростаєм – наш садочок прославляєм!»

Збереження фізичного здоров’я дітей старшого дошкільного віку через поєднання традиційних форм роботи та нетрадиційних технологій в фізкультурно – оздоровчому напрямку. Сприяння формуванню внутрішньої свободи дитини, навчати дітей відчувати ритм. Досягнення вищого емоційного стану дітей, стійкий інтерес до занять з фізкультури, та до здорового способу життя.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
187

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Поєднання традиційних та нетрадиційних технологій робить захід не лише корисним для здоров*я , а й актуальним, сучасним. Фото дає можливість переглянути цікаві моменти свята. Гадаю, всі учасники та присутні отримали задоволення від заходу.

  2. Спортивно-музичне свято пропагує здоровий спосіб життя та спонукає дошкільнят активно займатися фізичними вправами. Для заходу підготовлено необхідне обладнання та розважально-ігровий матеріал. Гадаю, було цікаво та весело. Дякую.

  3. Заняття цікаве, тому що Ви використовуєте у своїй роботі нові ефективні технології. Одна із них – фітбол-гімнастика, яка використовується в оздоровчих цілях. Такі заняття викликають також у дошкільників позитивні емоції. Свято сподобалося, дякую!