Сценарій спортивно – музично свято для дітей старшого дошкільного віку. «Чемпіонами зростаєм – наш садочок прославляєм!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій спортивно – музично свято для дітей старшого дошкільного віку. «Чемпіонами зростаєм – наш садочок прославляєм!»
Посада: вихователь з фізичного виховання
Місце роботи: ЗДО№188, м.Київ, Подільського району

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Збереження фізичного здоров’я дітей старшого дошкільного віку через поєднання традиційних форм роботи та нетрадиційних технологій в фізкультурно – оздоровчому напрямку. Сприяння формуванню внутрішньої свободи дитини, навчати дітей відчувати ритм. Досягнення вищого емоційного стану дітей, стійкий інтерес до занять з фізкультури, та до здорового способу життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую за такий цікавий захід. Свято дуже вдало поєднує багато технологій. Використання методик Бутейко,Єфіменко,Стрельнікової – це дуже сучасно (на жаль не всі інструктори з фізичного виховання використовують їх). Також показано, що багато атрибутів та матеріалів зроблено своїми руками, задіяні нові обладнання. які потрібн використовувати при фізичному виховання дитини – дошкільника. І вони не лежать ,припадаючи пилом. Бачимо, що діти використовують їх в повсякденних заняттях.
    Все, що показано , націлене на здорове життя дитини. Меня дуже сподобалоась така технологія. як фітбол- гімнастика. Гадаю. що запропоную використати в своєму дошкільному закладі.
    Ще раз. дуже вдячна Вам.

  2. Поєднання традиційних та нетрадиційних технологій робить захід не лише корисним для здоров*я , а й актуальним, сучасним. Фото дає можливість переглянути цікаві моменти свята. Гадаю, всі учасники та присутні отримали задоволення від заходу.

  3. Спортивно-музичне свято пропагує здоровий спосіб життя та спонукає дошкільнят активно займатися фізичними вправами. Для заходу підготовлено необхідне обладнання та розважально-ігровий матеріал. Гадаю, було цікаво та весело. Дякую.

  4. Заняття цікаве, тому що Ви використовуєте у своїй роботі нові ефективні технології. Одна із них – фітбол-гімнастика, яка використовується в оздоровчих цілях. Такі заняття викликають також у дошкільників позитивні емоції. Свято сподобалося, дякую!