Конспект заняття з фізкультури для дітей старшого дошкільного віку з використанням фітболгімнастики та елементів ігрового стретчингу

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект заняття з фізкультури для дітей старшого дошкільного віку з використанням фітболгімнастики та елементів ігровог...
Посада: інструктор з фізкультури
Місце роботи: ЗДО№ 7 "Казка" м. Скадовськ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Заняття на фітболах дуже полюбляють дошкільнята. Але якщо такі заняття проходять у форматі казки, та й ще супроводжуються музичним супроводом, то діти від них отримують в три рази більше задоволення та позитивних емоцій. Саме тому я вирішила розробити це заняття. сподіваюсь, воно стане у пригоді молодим спеціалістам з фізичного виховання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Фізкультурна казка мене зразу зацікавила. Так креативно вчитель організувала заняття, що позитивні емоції та заряд енергії забезпечені всім учасникам навчального процесу. Дякую.

  2. Такі цікаві сюжетні заняття зацікавлюють дітей, сприяють емоційному настрою. Ігровий стретчинг – цікава забава для малюків, сучасний засіб зміцнення здоров’я, він урізноманітнює занняття з фізичного виховання. Дякую.