mail@urok-ua.com

Розробка виховного заходу «Зима святами багата» (усний журнал)

Не дарма у народі кажуть, що зима не сама іде, а вона ще й свята за собою веде. Свят взимку багато і кожне з них цікаве, самобутнє, неповторне. Потрібно, щоб наше підростаюче покоління знало і шанувало спадщину поколінь. Тому даний захід, побудований у формі усного журналу, допоможе вчителям у цьому.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарна розробка усного журналу. Нещодавно учні нашої школи були активними учасниками конкурсу “Зимові свята в традиціях нашого народу”, і це також виховує в учнів любов до звичаїв та традицій нашого народу. Дякую!

  2. Цікавий виховний захід, пов’язаний з історією та традиціями нашого народу. Вчитель зуміла зацікавити дітей, підібравши матеріал і подаючи його блоками-рубриками з використанням наочності, елементами цікавого і пізнавального. Усний журнал – це колективна форма виховної роботи. Але з поданого матеріалу чомусь не прослідковується участь учнів в творчому процесі підготовки(крім вивчених колядок). Можливо, вчителю потрібно дати дітям більше самостійності, а самій керувати творчим процесом. Дякую!