mail@urok-ua.com

Сценарій фізкультурного свята з батьками для середніх груп “Козацькому роду – нема переводу”

Мета: формувати в дітей усвідомлення своєї національної й етнічної приналежності та громадянства; залучення дітей та дорослих до здорового способу життя.

Завдання:
• Закріплювати в ігровій формі навички виконання циклічних вправ (біг, ходьба, стрибки), підвищувати функціональні можливості організму;
• Розвивати рухові якості дитини: спритність, гнучкість, силу, витривалість, координацію;
• Сформувати необхідні знання, вміння та навички здорового способу життя;
• Забезпечити дитині можливість збереження здоров’я, засобом залучення батьків.
• Виховувати психічні морально – вольові якості та властивості особистості;
• Прищеплювати звичку до самостійних занять фізичними вправами та користуванням опанованих знань у повсякденні;
• Сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; прилучити дітей до джерел національної icтopiї, культури;
• Популяризація занять фізичною культурою та спортом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мені сподбався сценарій розваги з патріотичної тематики . Добре, що були залучені батьки на це свято, які стали не тільки спостерігачами, але й прямими учасниками змагань справжніх козаків.
    Всі поставлені завдання , були виконані. Дошкільнята разом з батьками розвивались як фізично, так і мали змогу поглибшити свої знання про звичаї,життя нащадків нашого роду.
    Дуже дякую, вам.

  2. На мою думку, популяризація занять фізичною культурою сьогодні дуже потрібна. Особливістю цього чудового свята є те, як гармонійно співпрацюють діти з батьками. Учитель не лише пропагує здоровий спосіб життя, а й виховує патріотичні почуття. Дякую.

  3. Справді гарне свято, різноманітні конкурси, динаміка на висоті. Повага до родини та народних традицій – червоною ниткою через весь захід. Чудово!

  4. Фізкультурні свята та розваги діти дуже полюбляють, а особливо, коли в них беруть участь батьки. Свято Ваше цікаве, змістовне. А те, що Ви активно залучаєте до участі батьків, значно підвищить їхній інтерес до питань фізичного виховання своїх дітей.